logo

Drogi aplikancie!

Elektroniczny system rejestracji kandydatów, składania aplikacji i wymaganych dokumentów, jest zbudowany zgodnie z przyjętymi przez Fundację MiB Słowińskich kryteriami.

Po rejestracji otrzymasz e-mail z linkiem aktywującym konto, oraz kodem, który umożliwi odzyskanie zapomnianego hasła i ewentualny kontakt z administratorem systemu. Następnie przystępujemy do wypełnienia wniosku aplikanta (elektronicznie), dalej wypełniamy oświadczenie o dochodach (elektronicznie) drukujemy.

Podpisane przez rodziców / opiekunów oświadczenie skanujemy, wysyłamy (upload) do systemu przez swoje kontstatnim etapem jest opinia (opinie) wychowawcy / instruktora, o którą można poprosić wychowawcę / instruktora elektrnicznie, z poziomu własnego konta (wymagana znajomość adresu e-mail wychowawcy / opiekuna) lub wydrukowanie pustego formularza opinii i wypełnienie go przez wychowawcę / instruktora oraz upload skanu opinii przez swoje konto.

W razie problemów uprzejmie prosimy o skorzystanie ze szczegółowej instrukcji PDF lub kontakt z administratorem przez formularz dostępny na wszystkich podstronach systemu.

pesel
data urodzenia
imię
nazwisko
kod
miasto
ulica / miejscowość
nr domu
nr mieszkania
email
telefon
szkoła
klasa


w przypadku konieczności zmiany / utworzenia hasła proszę wypełnić oba pola
nowe hasło
powtórnie hasło

 

 powrót do strony głównej